چرا بازدید سایت خود را افزایش دهیم؟

افزایش بازدید سایت اولین اقدام برای سئو
دلایلی که باعث افزایش بازدید سایت می‌شوند بسیار متعدد هستند، اما روش های سرعت بخش و حرفه ای تر باعث می‌شوند تا سریعتر به بازدید نرمال به بالا برسیم، راهکار هایی که علاوه بر افزایش بازدید باعث رسیدن به بازدید های واقعی و مرتبط با موضوع فعالیت کاری اصلی ما می‌شود تا هزینه هایی که برای بالا بودن سایت در جستوجوگر ها پرداخت می‌کنیم به نتیجه برسد.

چرا باید بازدید خود را افزایش دهیم؟
امروز بیشتر مدیران سایت, شرکت ها و وبلاگ نویسان دوست دارند در صفحات اول تا پنج موتور های جستوجو گر قرار بگیرند تا مطالب و تبلیغات موجود در محتوا خود در معرض دید تعداد بیشتر بازدید کننده قرار دهند و کاربران را به سمت محتوای خود سوق دهند برای بهبود رنک گوگل روش های زیادی وجود دارد.

یکی از مواردی که در google analytics مورد توجه قرار دارد و ثانیه به ثانیه کنترل میشود میزان بازدید, ورودی از موتور جستو جوگر, نوع مرورگر و کشور بازدید کنندگان سایت هاست و به اهمیت دهی گوگل بسیار تاثیر گذار است. یکی دیگر از اهمیت بازدید رنک الکسای سایت شماست که جایگاه سایت شما را در کشور و جهان مشخص میکند و به نمایش جهانیان قرار میدهد.

هدف گروه بازدید باز کاملا روشن است که با قابلیت های مختلف هم بازدید سایت شما را به صورت هوشمند افزایش میدهد و همچنین با افزایش ورودی گوگل کلمات کلیدی سایت شما را در گوگل محبوب میکند.

توسط |2019-04-17T11:51:55+04:30آوریل 17th, 2019|دسته‌بندی نشده|

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه